Dog Tag (identifikācijas žetoni)

dogtags

Burti uz šiem identifikācijas žetoniem ir iepresēti (līdzīgi kā uz kredītkartēm). Jūs varat izvēlēties jebkādu tekstu, bez ierobežojumiem. Tikai jāņem vērā, ka uz žetona var uzdrukāt piecas rindas un katrā rindā nedrīkst būt vairāk par 15 zīmēm, atstarpes ieskaitot. (Aizpildot pasūtīšanas formu, jūs nevarēsiet ierakstīt vairāk zīmes, cik pieļaujams.)

Ko jūs saņemat?

2 žetonus (pēc izvēles MATĒTUS, SPĪDĪGUS vai MELNUS)
2 melnas gumijas klusinātājus
11 cm un 60 cm ķēdītes

Ievērojiet, ka tikai šādas zīmes var tikt iedrukātas žetonos:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 – + = # * ! / , & . : ; ‘ ° ” ( )

Piedāvājam dažas idejas žetonu tekstiem ŠEIT

Kā pasūtīt?

Veikala kategorijā Identifikācijas žetoni iegādājaties žetonus, veiciet pasūtījuma apmaksu. Izvēlaties tekstu, aizpildiet žetona pasūtīšanas formu, ja pasūtījuma forma ir aizpildīta kļūdaini un nosūtīta, tad sūtiet vēlreiz. Vērā tiks ņemta pēdējā nosūtītā pasūtījuma forma.

Ja esat Latvijas karavīrs/zemessargs, jaunsargs, policists vai ugunsdzēsējs – glābējs, atlaižu koda lauciņā ierakstiet attiecīgi: “karavīrs”, “zemessargs”, “jaunsargs”, “policists” vai “ugunsdzēsējs” un pasūtītajā tekstā tas būs redzams (piem. dienesta pakāpe, amats, vienība, vai kas cits, kas norāda uz piederību valsts drošības struktūrām), tad jūs saņemsiet 20% atlaidi par katru žetonu komplektu. PALDIES JUMS!

Ja pasūtījuma sakarā rodas jautājumi, rakstiet uz info@militaria.lv
vai zvaniet 28380614

No comments yet.

Leave a Reply